Puduhepa ve Kız Kardeşleri

Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

 

GENEL BAKIŞ

 Bu web sitesi Puduhepa ve Kız Kardeşleri tarafından işletilmektedir. Site boyunca “biz”, “biz” ve “bizim” terimleri Puduhepa ve Kız Kardeşleri’ni belirtmektedir. Puduhepa ve Kız Kardeşleri, tüm bilgi, araç ve hizmetleri içeren bu web sitesini kullanıcı olan sizlere, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirgeleri kabul etmeniz şartıyla sunmaktadır.

 Sitemizi ziyaret etmeniz ve / veya bizden bir şey satın almanız, “Hizmet” e girer ve “Hizmet” kapsamında burada belirtilen veya linkte yer alan aşağıdaki şartlar, ek şartlar, koşullar ve prensiplere (“Hizmet Şartları”, “Şartlar”) bağlı olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Hizmet Şartları, tarayıcı, satıcı, müşteri, tüccar ve / veya içerik katkısı olan kullanıcılar da dahil olmak üzere, sitenin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

 Web sitemize erişmeden veya bu siteyi kullanmadan önce lütfen bu Hizmet Şartlarını dikkatlice okuyun. Sitenin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Şartları’na bağlı olmayı kabul edersiniz. Bu sözleşmenin tüm şart ve koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya herhangi bir hizmeti kullanamazsınız. Bu Hizmet Şartları bir teklif olarak kabul edilirse, kabul etme, bu Hizmet Şartları ile açıkça sınırlandırılmıştır.

 Mevcut mağazaya eklenen yeni bir özellik veya araç da Hizmet Şartlarına tabi olacaktır. Hizmet Şartları'nın en güncel versiyonunu bu sayfadan herhangi bir zamanda inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve / veya değişimler yaparak bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme ve / veya değiştirme hakkımız saklıdır. Değişiklikler için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben siteye devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız, bu değişikliklerin kabul edildiğini göstermektedir.

 Mağazamızın anasistemi Shopify Inc.’dir. Shopify Inc. ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size sağlamamıza olanak tanıyan çevrimiçi e-ticaret platformudur.

 BÖLÜM 1 - ONLINE MAĞAZA ŞARTLARI

 Bu Hizmet Şartları'nı kabul ederek, en azından eyalet veya ikamet yerinizde kabul edilen erişkinlik yaşında olduğunuzu veya eyalet veya ikamet ettiğiniz eyalette erişkinlik yaşında bulunduğunuzu veya size bağımlı olan erişkin olmayan bireylerin siteyi kullanmalarına izin verdiğinizi beyan edersiniz.

Kullanım Şartları’nı kabul ederek ürünlerimizi yasa dışı, yargı kapsamındaki kanunlar veya yetkisiz bir amaçla kullanmayacağınızı beyan ederseniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla).

Herhangi worm, virüs veya siteye zarar verici nitelikte herhangi bir kod göndermemelisiniz.

Şartlardan herhangi birinin ihlali, hizmetlerinizin derhal feshedilmesine yol açacaktır.

 BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

 Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri dahil değil) şifrelenmemiş olarak aktarılabildiğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletilebildiğini; ve (b) bağlanan ağların ve cihazların gerektirdiği teknik şartlara bağlı değişiklikleri anlamanız mümkündür. Kredi kartı bilgileri, ağlar üzerinden aktarım sırasında her zaman şifrelenir.

Hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin bütününü, hizmete erişimi veya site üzerinden sağlanan herhangi teması açık bir yazılı izin almadan çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz.

Bu sözleşmede kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak için kullanılmış olup, bu şartları sınırlamayacaktır.

 BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, TAMAMLANMASI VE GÜNCELLİĞİ

 Bu sitede erişilirliği sağlanan bilgilerin doğru veya güncel olmaması veya eksiksiz olması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu sitedeki materyaller yalnızca genel bilgi için paylaşılmıştır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklarına başvurmadan tek bir karar verme aracı olarak kullanılmamalı veya itimat edilmemelidir. Bu sitedeki içeriklere güvenmek, kendi sorumluluğunuzdadır.

Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler tanım gereği güncel değildir ve yalnızca referans amaçlı sunulmuştur. Bu sitenin içeriğini istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki değişiklikleri ve/veya güncellemeleri izlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu kabul etmektesiniz.

 BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARA DEĞİŞİKLİKLER

 Ürünlerimizin fiyatları haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Herhangi bir zamanda, bildirimde bulunmaksızın hizmeti (veya herhangi bir parçasını veya içeriğini) değiştirmek veya sona erdirmek hakkını saklı tutuyoruz.

Hizmetin herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alınması veya sona ermesi için size veya üçüncü taraflara karşı herhangi yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

 BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER

 Belirli ürünler veya hizmetler, web sitesi üzerinden yalnızca çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarlarda olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişime tabidir.

Mağazalarımızda görünen ürünlerimizin renklerini ve resimlerini olabildiğince doğru gösterebilmek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renk görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerin satışını herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı yetkisine sınırlamak hakkımızı saklı tutar, ancak zorunlu değildir. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımız saklıdır. Ürünlerin veya ürün fiyatlandırmasının tüm açıklamaları, haber vermeksizin, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değişebilir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede yapılan herhangi bir ürün veya hizmet için herhangi bir teklif yasaklı ise geçersizdir.

Sizin tarafınızdan satın alınan veya satın alınan herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin veya diğer materyallerin kalitesinin, beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

 BÖLÜM 6 - FATURALAMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

 Bizimle birlikte verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Şahsi karar verme yetkimiz dahilinde, kişi başı, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabına veya aynı müşteri hesabına veya aynı kredi kartına ve / veya aynı faturalandırma ve / veya gönderim adresini kullanan siparişlere verilen siparişleri içerebilir. Siparişte değişiklik yapmamız veya iptal etmemiz durumunda, siparişin verildiği tarihte verilmiş olan e-posta ve / veya fatura adresi / telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeyi deneyebiliriz. Tek kararımızda bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından yerleştirilen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutuyoruz.

 Mağazamızda yapılan tüm satın alımlar için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul edersiniz. E-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleriniz dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi hızlı bir şekilde güncellemeyi kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabiliriz.

 Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

 BÖLÜM 7 - OPSİYONEL ARAÇLAR

 Ne izleyeceğimiz, ne kontrolümüz ne de girdi aldığımız üçüncü taraf araçlara erişim sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara “olduğu gibi” ve “olduğu gibi” herhangi bir garanti, beyan veya şart olmaksızın ve herhangi bir onaylama olmaksızın erişim sağladığımızı kabul ve beyan edersiniz. İsteğe bağlı üçüncü taraf araçlarını kullanımınızdan kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmeyiz.

site üzerinden sunulan isteğe bağlı araçların kurmakta herhangi bir kullanım riski size aittir ve takdirine tamamen ve size aşina olmasını sağlamak ve araçları, ilgili üçüncü taraf sağlayıcıya (ler) tarafından temin edildiği terimlerin onaylaması gerekir.

Ayrıca, gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmet ve / veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu yeni özellikler ve / veya hizmetler de bu Hizmet Koşullarına tabi olacaktır.

 BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ PARTİ LİNKLERİ

 Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler, üçüncü tarafların malzemelerini içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü taraf linkleri sizi, bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. Biz inceleyerek veya içerik veya doğruluğunu değerlendirmekten sorumlu değiliz ve garanti etmez ve veya üçüncü taraflardan herhangi diğer malzemeler, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir üçüncü taraf malzemeleri veya web sitelerine ilişkin yükümlülük ya da sorumluluk olmayacaktır.

Ürün, hizmet, kaynak, içerik veya üçüncü taraf web siteleriyle bağlantılı olarak yapılan diğer işlemlerin satın alınması veya kullanımı ile ilgili herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatli bir şekilde inceleyin ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünlere ilişkin şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

 BÖLÜM 9 - KULLANICI GÖRÜŞLERİ, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER TESLİMAT

 Eğer bizim isteğimize göre, belirli gönderiler (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya bizden talep etmeden, çevrimiçi fikirleri, önerileri, teklifleri, planları veya diğer materyalleri çevrimiçi olarak, e-postayla, postayla veya başka bir şekilde gönderirseniz (toplu olarak 'yorumlar'), herhangi bir zamanda, bize ilettiğiniz herhangi bir yorumda, herhangi bir ortamda kısıtlama, düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, tercüme etme ve başka bir şekilde kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Herhangi bir yorumu güvenle sürdürmek için yükümlülüğümüz yoktur (1). (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek; veya (3) herhangi bir yoruma cevap vermek.

Sadece kendi takdir yetkimiz dahilinde belirlediğimiz içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur, yasalara aykırı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde, pornografik, müstehcen veya başka herhangi bir tarafın fikri mülkiyet haklarını veya bu Hizmet Şartlarını ihlal ediyor olabilir. .

Yorumlarınızın, telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya tescilli haklar da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın hakaret veya başka bir şekilde hukuka aykırı, küfürlü veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmet'in veya herhangi bir ilgili web sitesinin çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Yanlış bir e-posta adresi kullanamazsınız, kendinizden başka biri gibi davranamazsınız ya da herhangi bir yorumun kökenini veya üçüncü tarafları yanlış yönlendirebilirsiniz. Yaptığınız yorumlar ve doğruluğu konusunda yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlar için hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz ve sorumluluk kabul etmeyiz.

 BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

 Kişisel bilgilerin mağaza aracılığıyla gönderilmesi, Gizlilik Politikamıza tabidir. Gizlilik Politikamızı görmek için.

 BÖLÜM 11 - HATA, YOĞUNLUK VE İHMALLER

 Bazen, sitemizde veya Hizmet'te, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, geçiş süreleri ve kullanılabilirlik ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler bulunabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmalleri düzeltme, bilgileri değiştirme veya güncelleme veya Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde yer alan herhangi bir bilginin önceden bildirimde bulunmadan (siparişinizi verdikten sonra dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda yanlış olması durumunda siparişleri iptal etme veya iptal etme hakkımız saklıdır. .

Hizmetlerimizdeki veya yasaların gerektirdiği durumlar haricinde, fiyatlandırma bilgileri de dahil olmak üzere, ilgili herhangi bir web sitesinde yer alan bilgileri güncellemeye, değiştirmeye veya açıklığa kavuşturma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Hizmette veya ilgili herhangi bir web sitesinde belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi uygulanmadıysa, Hizmet'teki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki tüm bilgilerin değiştirildiğini veya güncelleştirildiğini belirtmek için kullanılmamalıdır.

 BÖLÜM 12 - YASAL KULLANIMLAR

 Hizmet Şartları'nda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, siteyi veya içeriğini kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir hukuka aykırı amaç için; (b) başkalarının hukuka aykırı fiillere katılmalarını veya katılmalarını talep etmek; (c) uluslararası, federal, eyalet veya eyalet düzenlemelerini, kurallarını, yasalarını veya yerel yönetmeliklerini ihlal etmek; (d) fikri mülkiyet haklarımızı veya başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etmek veya ihlal etmek; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, aşağılamak, sindirmek veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; (g) Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet'in işlevselliğini veya çalışmasını etkileyecek herhangi bir şekilde kullanılabilecek veya kullanılabilecek virüsleri veya diğer kötü amaçlı kodları yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, phish, eczane, bahane, örümcek, tarama veya kazıma; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya Internet'in güvenlik özelliklerini engellemek veya engellemek. Yasaklı kullanımların herhangi birini ihlal ettiği için Hizmet'i veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınızı sona erdirme hakkımızı saklı tutarız.

 BÖLÜM 13 - GARANTİLERİN REDDİ; SORUMLULUK SINIRLAMASI

 Hizmet kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyor, temsil etmiyor veya garanti etmiyoruz.

Hizmet kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz.

Zaman zaman hizmeti süresiz olarak kaldırabilir veya herhangi bir zamanda size bildirmeden hizmeti iptal edebiliriz.

Hizmetin kullanımınızın ya da kullanılmamasının yalnızca sizin sorumluluğunuzda olduğunu açıkça kabul edersiniz. Hizmet yoluyla size sunulan hizmet ve tüm ürün ve hizmetler, (sizin tarafınızdan açıkça belirtilmiş olanlar hariç), kullanımınız için 'olduğu gibi' ve 'mevcut olduğu kadar' sağlanan herhangi bir beyan, garanti veya şart olmaksızın, ya da Tüm zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan ve ihlali içermeyen koşullar dahil, ima edilmektedir.

Hiçbir durumda Puduhepa ve Kız Kardeşleri, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, iştiraklerimiz, acentelerimiz, yükleniciler, stajyerler, tedarikçiler, hizmet sağlayıcılar veya lisans verenler herhangi bir zarar, kayıp, talep veya doğrudan, dolaylı, tesadüfi, cezai, herhangi bir sınırlama olmaksızın, kar kaybı, gelir kaybı, kaybedilen tasarruf, veri kaybı, ikame maliyetleri veya sözleşmeye dayalı olarak (ihmal dahil olmak üzere), katı yükümlülüğe veya başka bir şeye bağlı olarak, benzer zararlar dahil olmak üzere her türlü özel veya sonuçsal zararlar. herhangi bir hizmetin veya hizmet kullanılarak tedarik edilen herhangi bir ürünün kullanımından veya herhangi bir içeriğindeki herhangi bir hata veya eksiklik de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hizmeti veya herhangi bir ürünü kullanımınızla ilgili herhangi bir başka hak talebinden kaynaklanan ya da hizmetlerin veya herhangi bir içeriğin (veya ürünün) hizmet yoluyla sunulması, iletilmesi ya da başka bir şekilde sunulması sonucunda ortaya çıkan herhangi bir türden zarar veya zararı, olasılıkları konusunda tavsiye edilmiş olsa bile. Bazı eyaletler veya yargı bölgeleri, sonuçta ortaya çıkan veya tesadüfi hasarlar için dışlama veya sınırlama yükümlülüğüne izin vermediği için, söz konusu eyaletlerde veya yargı alanlarındaki sorumluluklarımız, kanunun izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.

 BÖLÜM 14 – TAZMİN ETME

 Zararsız Puduhepa ve Kız Kardeşleri ile ebeveynlerimiz, iştiraklerimiz, iştiraklerimiz, ortaklarımız, memurlarımız, yöneticilerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, lisans verenlerimiz, hizmet sağlayıcılar, alt yükleniciler, tedarikçiler, stajyerler ve çalışanlar, herhangi bir talep veya talepte bulunmadan zararsız, tazmin ve tutmayı kabul edersiniz. Bu Hizmet Şartlarını veya referans olarak verdikleri belgeleri ihlal ettiğinizden veya herhangi bir yasa veya üçüncü tarafın haklarını ihlal ettiğinizden kaynaklanan veya herhangi bir üçüncü tarafça yapılan makul avukat ücretleri dahil.

 BÖLÜM 15 – BÖLÜNEBİLİRLİK KURALI

 Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilmesi durumunda, söz konusu hükmün, yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanmasına izin verilemez ve uygulanamaz olan kısım, işbu Koşullar’dan feshedilmiş sayılır. Hizmet, böyle bir tespit diğer kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

 BÖLÜM 16 - FESİH

 Fesih tarihinden önce yapılan tarafların yükümlülük ve yükümlülükleri, bu sözleşmenin feshedilmesinden her türlü amaç için geçerli olur.

Bu Hizmet Şartları, siz veya bizim tarafımızdan feshedilinceye kadar geçerli değildir. Hizmet şartlarımızı artık kullanmak istemediğinizi veya sitemizi kullanmayı bıraktığınızı bildirerek bu Hizmet Şartlarını herhangi bir zamanda feshedebilirsiniz.

Tek kararımızda başarısız olmanız veya bu Hizmet Şartlarının herhangi bir şartına veya hükmüne uymaktan vazgeçtiğinizden şüpheliysek, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda haber vermeksizin feshedebiliriz ve tüm tutarlar için sizden sorumlu kalırsınız. fesih tarihi dahil ve dahil olmak üzere; ve / veya buna bağlı olarak Hizmetlerimize (ya da herhangi bir kısmına) erişiminizi reddedebiliriz.

 BÖLÜM 17 - TÜM SÖZLEŞME

 Bu Hizmet Şartlarının herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirmemesi veya yürürlüğe koymamamız, söz konusu haktan veya hükümden feragat ettiği anlamına gelmez.

Bu Hizmet Şartları ve bu sitede tarafımızdan ya da Hizmet ile ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar ya da kullanım kuralları, sizin ve bizim aramızdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı oluşturur ve daha önceki ya da eşzamanlı anlaşmaların, iletişimin ve tekliflerin yerine geçerek Hizmeti kullanımınızı yönetir. Sizinle ve aramızda, sözlü veya yazılı olarak (Hizmet Şartlarının önceki herhangi bir sürümü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla).

Bu Hizmet Şartlarının yorumlanmasında herhangi bir belirsizlik, taslak tarafa karşı yorumlanamaz.

 BÖLÜM 18 - YÖNETİM HUKUKU

 Bu Hizmet Şartları ve size Hizmet verdiğimiz her türlü ayrı anlaşma, Bağdat Cad Bostan Tuccari Sokak Beyazgül Apt İstanbul TR 34744 sayılı yasalara göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

 BÖLÜM 19 - HİZMET KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİKLER

 Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü bu sayfada istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

Web sitemize güncellemeler ve değişiklikler göndererek bu Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncellemek, değiştirmek veya değiştirmek için kendi takdirimize bağlı olarak, hakkımızı saklı tutuyoruz. Değişiklikler için web sitemizi düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Hizmet Şartlarında yapılan değişikliklerin yayınlanmasını takiben web sitemize veya Hizmetimize devam etmeniz veya sitemize erişiminiz, bu değişikliklerin kabul edildiğini gösterir.

 

 BÖLÜM 20 - İLETİŞİM BİLGİLERİ

Hizmet Şartları ile ilgili sorular renan@puduhepavekizkardesleri.com adresinden bize gönderilmelidir.

Adres: Bağdat Caddesi Bostan Tüccarı Sokak No7 D7 Bostancı, İstanbul

e-mail: renan@puduhepavekizkardesleri.com

Tel: (216) 358 9999